Kırşehir Yaşam - Şehir Portalı & Firma Rehberi

“3. Kitap Günleri” Başlıyor

“3. Kitap Günleri” Başlıyor

Kırşehir Belediyesinin organizesi ve Halkbank’ın sponsorluğunda Kırşehir’de düzenlenecek Kitap Günleri, Kırşehirli okurları ünlü yazarlar ve kitaplarla buluşturacak. Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında 17-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Kırşehir 3. Kitap Günleri etkinliği çalışmaları da hız kazandı.

17-23 Eylül 2018 tarihleri arasında Ahi Evran Külliyesinde düzenlenecek Kırşehir 3. Kitap Günlerine Ülkemizin seçkin yayınevleri katılacak. Ülkemizin seçkin yazarlarının da katılacağı Kitap Günleri’nde ünlü yazarlar okurlarıyla buluşacak, İmza günü ve söyleşilerde düzenlenecek.

Ayrıca; Bu yıl Ahilik Haftası kutlamalarında her zamankinden çok daha farklı olacakdiyen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci“ Bu yıl Ahilik Haftası kutlamalarında her zamankinden çok daha farklı olacak. Çünkü Cacabey Meydanında çok büyük bir Kitap fuarı gerçekleştireceğiz. Fuarımıza Türkiye’nin en iyi yayınevlerini ve seçkin yazarlarımızı davet ederek etkinliğimize katılarak söyleşi ve imza günü düzenleyecekler. Yani konferanslar ve imza etkinlikleriyle Kırşehir dopdolu bir kültür haftası yaşayacak. Kırşehir için çok güzel bir kültürel etkinlik olacak. Ahilik haftamızda yine konserlerimiz, söyleşilerimiz, şiir dinletilerimiz, halk oyunları etkinlikleri de yer alacak. Kırşehir Kitap Günleri, sizlerin katılımıyla daha da zenginleşecektir.

Bu organizasyon, gençlerimizin ve ailelerimizin kitap okuma alışkanlığını güçlendirerek onların düşünce dünyalarını zenginleştiren, medeniyet tasavvurlarını genişleten ve toplumsal bilinci yüksek, donanımlı insanlara dönüşmesini sağlayan önemli bir organizasyondur. Kitap günlerinde okurların; yayıncı ve yazarlarla bir araya gelmesi ile kentte sosyal ve kültürel bir kalkınma olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ