Kırşehir Yaşam - Şehir Portalı & Firma Rehberi

Bisikletli Başkan Yollarda

Bisikletli Başkan Yollarda

İlimiz genelini çevreleyen merkez dahil tüm yolları birbirine bağlı bisiklet yolu vatandaşlarımız tarafından büyük beğeni kazanmıştı. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar BAHÇECİ Hollanda, Danimarka, İspanya, Japonya, Fransa ve Almanya gibi ülkelerde görmeye alışık olduğumuz bir davranış sergileyerek bisikletle yollara çıktı.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar BAHÇECİ twitter hesabında paylaştığı video ile “Bugün itibariyle şehir içinde bisiklet kullanmaya başladık, başkan dahil tüm belediye çalışanları bisiklet kullanacak, çarşıda bisikletle gezen başkan görenler şaşırmasın 😊” dedi.

Kırşehir Yaşam Ailesi olarak Belediye Başkanımız Yaşar BAHÇECİ’yi sağlıklı yaşama gösterdiği duyarlı  kararından dolayı teşekkür ediyor, şehrimizde yoğun araç trafiği yerine yoğun bisiklet trafiği görmek istiyoruz.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar BAHÇECİ en çok “Takım Elbiseyle Bisiklete Binilir Mi?” diye soruldu, BAHÇECİ twitter üzerinden takipçilerine “Bugün en çok duyduğum söz “takım elbiseyle bisiklete mi binilir” oldu 😊, sizce ne cevap vermeliyim ?” diye sordu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ