Kırşehir Yaşam - Şehir Portalı & Firma Rehberi

Yasal Uyarı

SİTE ÜYELERİNİN VE ZİYARETÇİLERİNİN DİKKATİNE…

Bu siteyi kullanmaya başladığınız/ziyaret ettiğiniz andan itibaren aşağıda yazılı tüm maddeleri tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

– Kirsehiryasam.com`da yayınlanan hiç bir yazı, haber, bilgi vb. kaynak gösterilmeden alınamaz ve alıntı yapılamaz.

– Kirsehiryasam.com sitesinde yayınlanan yazılar ve makaleler yazarların kendi kişisel görüşleridir. Yazıların her türlü sorumluluğu yazıyı/makaleyi yazan yazara aittir. Bir telif hakkı ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.

– Kirsehiryasam.com, tüm sayfalarında paylaşılan bilgi, belge, dosya ve yazıların doğruluğuna, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağına ve paylaşım süresince güvenlik ve geçerliliğinin değişmeyeceğine garanti veremez.

– Kirsehiryasam.com sayfalarında üyelik ve kişiselleştirme hizmetlerine vs.. karşılık istenen kişisel bilgiler (e-posta, ad-soyad, doğum tarihi… ), adli kurumlar tarafından istenmedikçe hiçbir zaman üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Bilgileriniz sadece bünyemizde müşteri profili oluşturmak ve e-posta ile basın bülteni,kampanya duyurusu göndermek için kullanılır.

– Kullanıcıların sayfalarındaki paylaşımlardan yararlanması sonucunda görebileceği dolaylı zararlardan Kirsehiryasam.com veya yönetimindeki kişiler sorumlu tutulamaz.

– Web sitemizde ki haber, firmalara gönderilen yorum ve görüşlerin ve bunlarla birlikte belirtilen adların içeriğinden veya kullanım haklarından kesinlikle Kirsehiryasam.com veya yöneticileri sorumlu tutulamaz.

– Web sitemiz üzerinde yayımlanan her türlü içerik üzerinde hak sahibi olduğunu iddia eden ve bunu kanıtlayan kişilerin, söz konusu içerik hakkında iletişime geçmesi sonucunda, içerik sahibinin istediği doğrultusunda yayından kaldırılır.

– Kirsehiryasam.com‘e ilk girişinizde, sitemiz bilgisayarınıza sizi ayrı kılacak küçük bir çerez (cookie) bilgisi gönderebilir. Birçok ağ kümesinde olan bu uygulama ile sayfalarımızı daha hızlı dolaşır ve bazı bölümlere girdiğiniz bilgileri yeniden gitmek zorunda kalmazsınız. Yasal işlemler gerekmedikçe, bu bilgiler kimseyle paylaşılmaz.

– Şu anda okuduğunuz “Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi“, gerek görüldüğünde değiştirilebilir; Kirsehiryasam.com bunu kullanıcılarına site üzerinde yasal uyarı bölümü altında yayınladığı takirde tüm kullanıcılar kabul etmiş sayılır.

 

Dilek ve Şikayetleriniz için Lütfen bilgi@kirsehiryasam.com E-Posta Adresimize Bilgi Veriniz..
kirsehiryasam.com Sitesi Tüm Hakları Saklıdır.